Ota yhteyttä

Lippukunnanjohtaja: Pinja Hakonen (pinja.hakonen@rastipartio.fi)
Lippukunnan yleinen sähköposti: info@rastipartio.fi

Uudet jäsenet: Essi Pankka (essi.pankka@gmail.com, 040 825 6282)

Johtajiston Yhteystiedot:

Oman ryhmäsi johtajan puhelinnumero on hyvä olla jo tallennettuna puhelimeesi, hätätilannetta varten.
Muistathan myös, että partiossa johtajat ovat mukana vapaaehtoisina, eivätkä ole aina tavoitettavissa.

Ryhmä: Johtaja: Sähköposti:
Viemäriankat  Marjaana Kanyi marjaana.kanyi@rastipartio.fi
Hevisaurukset  Pinja Hakonen,

Joosef Abokther

pinja.hakonen@rastipartio.fi 
joosef.abokther@rastipartio.fi
Tulitähdet Joosef Abokther, Anni Hyvärinen joosef.abokther@rastipartio.fi anni.hyvarinen@rastipartio.fi
Hatti-Möröt Milja Ahlsten, Amany Al-Rahal, Kaisa Hakonen, Marjaana Kanyi

milja.ahlsten@rastipartio.fi

amany.al-rahal@rastipartio.fi

kaisa.hakonen@rastipartio.fi

marjaana.kanyi@rastipartio.fi
Susijengi Otso Niemoinen otso.niemonen@rastipartio.fi

 

Tapahtuman-/retken-/leirinjohtajaan voit olla yhteydessä kyseisen tapahtuman (esim. retkikirjeessä tai Roiskeessa mainittuun) henkilöön. Jos et ole varma tapahtuman johtajasta, otathan yhteyttä lippukunnanjohtajaan/johtokolmikkoon.

 

Käyntiosoite

Meri-Rastilan tie 30 - 32 (kerhohuoneisto Meri-Rastilan tie 30 ja 32 välissä olevan parkkipaikan perällä).

Sähköposti: info@rastipartio.fi

Yhteydenottolomake

    Nimi (pakollinen)

    Sähköposti (pakollinen)

    Aihe

    Viesti