Ota yhteyttä

Lippukunnanjohtaja: Pinja Hakonen (pinja.hakonen@rastipartio.fi)
Lippukunnan yleinen sähköposti: info@rastipartio.fi

Uudet jäsenet: Essi Pankka (essi.pankka@gmail.com, 040 825 6282)

Johtajiston Yhteystiedot:

Oman ryhmäsi johtajan puhelinnumero on hyvä olla jo tallennettuna puhelimeesi, hätätilannetta varten.
Muistathan myös, että partiossa johtajat ovat mukana vapaaehtoisina, eivätkä ole aina tavoitettavissa.

Ryhmä: Johtaja: Puhelinnumero: Sähköposti:
Tähtijengi Marjaana Kanyi

Elmi Tenhunen

044 971 0144

045 128 0854

marjaana.kanyi@rastipartio.fi

elmi.tenhunen@rastipartio.fi

Viemäriankat Elsa Tuokko 050 353 5283 elsa.tuokko@gmail.com
Muumit Otso Niemonen 044 219 0045 otsorantala@gmail.com
Tulitähdet Marcus Vuorela 045 207 5333 marcus98.vuorela@gmail.com
Avaruuspapanat Kaisa Hakonen 045 807 8444 kaisa.hakonen@rastipartio.fi

 

Tapahtuman-/retken-/leirinjohtajaan voit olla yhteydessä kyseisen tapahtuman (esim. retkikirjeessä tai Roiskeessa mainittuun) henkilöön. Jos et ole varma tapahtuman johtajasta, otathan yhteyttä lippukunnanjohtajaan/johtokolmikkoon.

 

Käyntiosoite

Meri-Rastilan tie 30 - 32 (kerhohuoneisto Meri-Rastilan tie 30 ja 32 välissä olevan parkkipaikan perällä).

Sähköposti: info@rastipartio.fi

Yhteydenottolomake

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe

Viesti