Ota yhteyttä

Lippukunnanjohtaja: Marianna Kalske (marianna.kalske@gmail.com, 044 012 2098)
Lippukunnan apulaisjohtaja: Luca Ohinmaa (luca.ohinmaa@partio.fi, 044 988 9936)

Uudet jäsenet tästä.

Johtajien Yhteystiedot:

Oman ryhmäsi johtajan puhelinnumero on hyvä olla jo tallennettuna puhelimeesi, hätätilannetta varten.
Muistathan myös, että partiossa johtajat ovat mukana vapaaehtoisina, eivätkä ole aina tavoitettavissa.

Ryhmä: Johtaja: Puhelinnumero: Sähköposti:
Tähtijengi, Ulisevat Muulit Anni Tarvonen 040 569 7521 anni.tarvonen@gmail.com
Muumit Luca Ohinmaa
Otso Niemonen
044 988 9936
044 219 0045
luca.ohinmaa@rastipartio.fi
otsorantala@gmail.com
Viemäriankat Jutta Båtman
Elsa Tuokko
040 163 8015
050 353 5283
batmanjutta@gmail.com
elsa.tuokko@gmail.com
Lauran Lapsoset Laura Immonen 044 525 2231 lauramiljaana@gmail.com
Avaruuspapanat Pinja Hakonen 045 207 5333 pinja1234@hotmail.com
Laamat Ville Suppala 044 333 0488 ville.suppala@gmail.com

 

Ryhmien nimien muutokset, syksy 2018:

Raketti-lauma -> Tähtijengi
Saturnukset -> Muumit
Heses eka heses vika -> Viemäriankat
Uusi sudenpentulauma -> Avaruuspapanat
Kolmannen asteen palovammat -> Laamat

Tapahtuman-/retken-/leirinjohtajaan voit olla yhteydessä kyseisen tapahtuman (esim. retkikirjeessä tai Roiskeessa mainittuun) henkilöön. Jos et ole varma tapahtuman johtajasta, otathan yhteyttä lippukunnanjohtajaan/-apulaisjohtajaan.

 

Käyntiosoite

Meri-Rastilan tie 30 - 32 (kerhohuoneisto Meri-Rastilan tie 30 ja 32 välissä olevan parkkipaikan perällä) ja Gustav Pauligin katu 6A (kerhohuone).

Sähköposti: info@rastipartio.fi

Yhteydenottolomake





Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe

Viesti